Dolnośląski Urząd Wojewódzki, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego oraz firmy i organizacje pozarządowe promują aktywność kobiet w regionie. Powołano ambasadorki i ambasadorów kobiecości na Dolnym Śląsku- 50 osób z różnych środowisk reprezentujących różne zawody. Uruchomiono zespół do spraw aktywności kobiet, działających w ramach wojewódzkiej komisji dialogu społecznego oraz powołano Zespół Aktywnych Kobiet w regionie (20 Pań pełniących publiczne funkcje oraz związane z nauka i biznesem ).

 

Nagrody w konkursie są przyznawane za zwiększanie aktywności kobiet w sferze publicznej w pięciu obszarach: przedsiębiorczości, edukacji, rozwoju lokalnego, promocji zdrowia oraz dialogu obywatelskiego. Jury złożone z pracowników naukowych, menagerów, urzędników, szefów firm uznało że Elżbieta Wojdyła jest najaktywniejszą kobietą Dolnego Śląska promującą i upowszechniającą zdrowie. Doceniono jej działalność na rzecz kobiet, dotkniętych rakiem piersi, oraz organizowanie bezpłatnych badań, akcji i imprez.

 

Elżbietę nominowali Maria Tarczyńska z wrocławskiej fundacji „ Powiedz ŻYCIU TAK", oraz Oławianin Wiktor Pietrzak prezes zarządu fundacji „Grejpfrut".

 

10.jpg11.jpg12.jpg1.jpg
 


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi política

DMC Firewall is a Joomla Security extension!