Nagroda Specjalna stowarzyszenia Aktywność Kobiet

 

6 czerwca 2014 roku odbyła się Gala Finałowa Konkursu Aktywność Kobiet 2013. Konkurs -organizowany po raz trzeci – ma za zadanie wspierać i promować osoby przyczyniające się do zwiększenia udziału kobiet w życiu publicznym. Do konkursu napłynęły nominacje z województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego, podlaskiego i kujawsko-pomorskiego. Uroczystość przepełniona pozytywnymi emocjami, ciepłem i wzajemną życzliwością na długo pozostanie w pamięci 350 gości Gali.Szczególnym celem III edycji Konkursu było wspieranie kobiet w biznesie i w życiu zawodowym, docenienie aktywności kobiet w takich dziedzinach jak: kultura, turystyka, rekreacja oraz zwrócenie uwagi na niezwykły udział kobiet we wspieraniu tożsamości lokalnej.Nagrodę Specjalną Stowarzyszenia Aktywność Kobiet otrzymała Pani Elżbieta Wojdyła – prezes Stowarzyszenia „Zawsze Kobieta”, którego misją jest niesienie nieodpłatnej pomocy i profilaktyki kobietom dotkniętym chorobą nowotworową piersi. Propagatorka bezpłatnych badań USG i mammografii piersi. Organizator akcji charytatywnych, zbiórek żywności i środków do życia dla potrzebujących.


Podczas Gali Aktywność Kobiet 2013 Wicewojewoda Dolnośląski Ewa Mańkowska nadała Elżbiecie Wojdyle w imieniu Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Złoty Krzyż Zasługi.

 

3.jpg4.jpg1.jpg2.jpg


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi política

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd