Konkurs „Akcja Akacja – Niezwykła Polka 2009" promuje przedsiębiorcze kobiety, które działając na swoim lokalnym terenie przyczyniają się do jego promocji a równocześnie ułatwiają integrację lokalnej społeczności. W roku 2009 miałam zaszczyt zostać jedną z laureatek tegoż konkursu.
Pani Elżbieta to osoba bardzo pogodna i komunikatywna, to zjednuje jej sympatię otoczenia. Energię z jaką tworzyła Klub i po raz kolejny musiała go ratować po zalaniu w czasie lipcowych podtopień miasta nie zniechęciły jej. Wymyśla wciąż nowe, bardziej atrakcyjne formy aktywności w Klubie, niezmiennie, bezinteresownie działa na rzecz kobiet z chorobami nowotworowymi czy wspiera innych potrzebujących, którym trzeba podać rękę. Z całą pewnością można powiedzieć o Pani Elżbiecie Wojdyle – to Niezwykła Polka.
Czytając takie słowa na swój temat, wzruszam się na chwilkę, a później przystępuję ze zdwojoną energią do kolejnych działań – taka już moja natura.

 

2.jpg26.jpg27.jpg28.jpg
 

 

 


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi política

Our website is protected by DMC Firewall!