W 2008 r powołałam do życia stowarzyszenie Zawsze Kobieta ,którego głównym celem jest propagowanie zdrowia, profilaktyka badań wśród kobiet, pomoc kobietom w chorobie nowotworowej .Rok rocznie organizujemy marsze Różowej Wstążeczki-dzień do walki z rakiem piersi, w tym czasie prowadzimy bezpłatne badania usg piersi z których korzysta około 150 pań.

 

W czerwcu zorganizowałam cudowną imprezę Noc świętojańską z puszczaniem wianków na wodę ,było nas kilkadziesiąt pań, zabawa była przednia , trwała do późnych godzin nocnych.
W swojej działalności nie zapominamy o innych stowarzyszeniach .Klientki mojego klubu na moją prośbę zebrały ogromne ilości maskotek ,które przekazałyśmy fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko w Krakowie..

 

Propagując zdrowy tryb życia z grupą 50 oławian wzięliśmy udział w Marszu Ludzi Dobrej Woli Walkathon w Krakowie .

 

Z uśmiechem na ustach przeszliśmy 6 km przeznaczając zdobyte pieniądze na Fundację Prokocim, która działa przy Akademii Medycznej w Krakowie pomagając chorym dzieciom w żywieniu pozajelitowym.

 

Grudzień to czas odwiedzin Świętego Mikołaja .Leżąc 6 tygodni w szpitalu wiedziałam jaką radość mogę sprawić leżącym tam paniom, dlatego z workiem prezentów ruszyłam na oddział radioterapii ,gdzie wśród uśmiechniętych pacjentek rozdawałam skromne prezenty.

 

Noc-Świętojańska.jpgNoc-Świętojańska-1.jpgNoc-Świętojańska-2.jpgRóżowa-wstążka.jpgMarsz-Różowej-wstążki-10-2008r.jpgRóżowa-wstążka-1.jpgRóżowa-wstążka-2.jpgRóżowa-wstążka-3.jpgMaskotki-dla-fundacji-Anny-Dymnej.jpgZbiórka-maskotek-dla-Fundacji-anny-Dymnej.jpgWalkathon-2008.jpgKraków-Fundacja-Anny-Dymnej.jpgKraków-Walkathon-2008.jpgWalkathon-2008-1.jpgMikołaj-wDolnosląskim-Centrum-Onkologii.jpgMikołaj-u-chorych.jpgMikołaj-u-chorych-1.jpg


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi política

DMC Firewall is a Joomla Security extension!