Rok 2009 był dla mnie niesamowitym rokiem. Jestem już 3 lata po chorobie ,jestem zdrowa czuję się dobrze, kobiety którym pomagam wracają do zdrowia.
Jednak najważniejsze jeszcze przede mną W marcu na turnusie u Profesora Tombaka spotykam Irenkę Jarocką, która na moje zaproszenie przyjeżdża do Oławy i 26 maja w dniu Mamy daje cudowny ,pełen wzruszeń koncert swoich piosenek.
Dla pań a było ich ponad 250 było to niesamowite przeżycie, cała widownia śpiewała piosenki razem z Irenką ,wracając wspomnieniami do swojej młodości .W niejednym oku zakręciły się łzy, owacje na stojąco trwały długo, podpisywanie autografów trwało jeszcze dłużej.

 

W lipcu w wyniku gwałtownych ulew został całkowicie zalany nasz klub, remont trwał 2 miesiące. Nasze klientki pospieszyły nam z pomocą nie zabrakło też naszej kochanej Irenki, która również pospieszyła z pomocą charytatywnego koncertu na rzecz naszego klubu.
Koncert odbył się w Kościele Piotra i Pawła w Oławie uczestniczyło w nim kilkaset mieszkańców naszego miasta.
Październik to Marsz Różowej Wstążki i następne badania kobiet(niestety wykryliśmy u 3 osób nowotwór)
Grudzień to czas świątecznych prezentów .Nasze klientki jak zwykle nie zawiodły ,zbiórka żywności dla potrzebującej rodziny przeszła nasze oczekiwania.

 

Irena-Jarocka-w-Oławie.jpgKoncert-z-okazji-Dnia-Matki.jpgSpotkanie-z-fanami.jpgNasza-gwiazda-rozdaje-autografy.jpgZalanie-klubu.jpgRemont-zalanych-pomiestrzeń.jpgKonert-Ireny-Jarockiej-w-kościele-Piotra-i-Pawła.jpgKoncert-Ireny-Jarockiej.jpgKoncert-Ireny-Jarockiej-1.jpgRózowa-Wstążka.jpgRózowa-Wstążka-1.jpgRózowa-Wstążka-2.jpgŚwiąteczna-zbiórka-dla-potrzebujących.jpgPełna-sala-na-koncercie-Ireny-Jarockiej.jpgŚwiąteczna-zbiórka-dla-potrzebujących-1.jpg


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi política

DMC Firewall is a Joomla Security extension!