Rok 2010 to także rok pełen cudownych wydarzeń.
Nasze stowarzyszenie Zawsze kobieta na zaproszenie władz miasta partnerskiego Oławy-Czeskiej Trzebowej bierze udział w wyjeździe do ich pięknego miasta.
Gościłyśmy tam kilka dni ,zwiedzając zabytki ,uczestniczyliśmy również w uroczystościach z okazji dni miasta.
Nasze klientki uwielbiają wyjazdy za miasto ,zdobycie góry Ślęzy to nie lada wyzwanie ,ale z tym poradziłyśmy sobie niezwykle łatwo.
Październik to nasz Dzień do Walki z Rakiem piersi ale to także Walkathon-Marsz Ludzi Dobrej Woli ,tym razem w Warszawie. Nasz dystans to 10 km, maszerujemy wspierając budowę Warszawskiego Centrum Onkologii.
Listopad to ponowna wizyta naszej kochanej Irenki Jarockiej ,jej cudowny koncert przy wypełnionej sali, rozśpiewana publiczność ,gromkie brawa na stojąco.
Listopad to także duże wezwanie przed moją osobą w pracy społecznej zostałam radną Rady Miejskiej w Oławie.
Koniec grudnia to czas dzielenia się dobrocią. Zorganizowaliśmy kiermasz bożenarodzeniowy ,dzięki któremu przygotowaliśmy wigilię dla bezdomnych i potrzebujących. To fajnie zobaczyć uśmiech na twarzach ludzi, którym w życiu z różnych powodów się nie powiodło.

 

Wizyta-w-Trzeskiej-Trzebowej.jpgWizyta-w-Trzeskiej-Trzebowej-1.jpgWizyta-w-Trzeskiej-Trzebowej-2.jpgWycieczka-na-Ślężną.jpgSlężna-zdobyta.jpgRózowa-wstążka.jpgRózowa-wstążka-1.jpgRózowa-wstążka-2.jpgWalkathon-2010.jpgWalkathon-2010-1.jpgKoncert-Ireny-Jaockiej.jpgIrena-Jarocka.jpgWigilia-dla-potrzebujących.jpgWigilia-dla-potrzebujących-1.jpgświąteczny-jarmark.jpg


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi política

DMC Firewall is a Joomla Security extension!