Rok 2011 to 5 lat powrotu do zdrowia ,magiczna liczba 5 to według medycyny ewentualny nawrót choroby, ale nie u mnie jestem zdrowa hurrrrrrrrrra.
Mam tyle wspaniałych rzeczy do zrobienia ,nie myślę o chorobie ,zostawiłam ją z tyłu za sobą., przede mną nowe wezwania i cele.
W styczniu na zaproszenie klubu Puszystych z Bogatyni wzięłyśmy udział w uroczystym konkursie ubierania choinek w kościele ewangelickim w Czechach. Startowało kilkanaście grup z Polski, Czech Niemiec. Wygrało stowarzyszenie z Bogatyni, które najpiękniej przystroiło swoją choinkę.
W marcu rusza nasza pierwsza kampania społeczna Odchudzamy Oławian. Przez 3 miesiące odchudzaliśmy bezpłatnie 4 osoby ,3mężczyzn 1 kobietę .Po 3 miesiącach ogromny sukces razem pozbyli się 65 kg .tłuszczu to tyle co 260 kostek smalcu. Ogromne gratulacje i marzenie żeby dalej dali sobie radę.
Maj cudowny maj to Festiwal Kobiecości to nowy mój projekt i pokazanie wszystkim jak nie będąc profesjonalistami zrobiliśmy imprezę z górnej półki.
Koncert Ireny Jarockiej ,maraton fitness i rewelacyjny pokaz mody to cudowne wydarzenie ,w którym wzięło udział około 800 mieszkańców naszego miasta.
Naszą perełką był pokaz mody, na wybiegu królowały klientki i instruktorki naszego klubu ,które z niezwykłą łatwością poradziły sobie z tak trudnym wyzwaniem.
Przepiękne stroje wypożyczone przez zaprzyjaźnione oławskie sklepy utwierdziły mnie w przekonaniu ,że w małym mieście jakim jest Oława można zrobić wielkie rzeczy.
Październik ponownie rozkwitł w kolorze różu w marszu różowej wstążki usłyszeliśmy historie kilku kobiet, które pokonały raka, miałyśmy też możliwość gościć wspaniałą kobietę wicewojewoda Dolnośląski P.Ilonę Klik-Antoniszyn.
Nie mogło nas również zabraknąć w Warszawie w czasie Walkathonu 2011 .
To był dla mnie prawdziwy maraton 6 godzin w busie za kierownicą,10 km marszu z dużym serduchem dla Fundacji TVN Nie jesteś sam, krótki odpoczynek i 270 km powrót do domu.
Dałam radę jestem wielka..
Grudzień to wigilia dla potrzebujących i potwierdzenie moich przemyśleń że pomagać warto.

 

Wizyta-w-Czechach-1.jpgWizyta-w-Czechach.jpgAkcja-odchudzamy-oławian-1.jpgAkcja-odchudzamy-oławian.jpgFestiwal-Kobiecości.jpgPokaz-mody.jpgPokaz-mody-1.jpgWalkathon-2011.jpgWalkathon-2011-1.jpgMarsz-Rózowej-wstążki.jpgMarsz-Rózowej-wstążki-1.jpgNasza-cudowna-doktor-Maria-Ochman.jpgMarsz-różowej-wstążki.jpgWizyta-Św--Mikołaja.jpgWizyta-Św--Mikołaja-1.jpgWigilia-dla-potrzebujących-1.jpgWigilia-dla-potrzebujących-2.jpgWigilia-dla-potrzebujących.jpg


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi política

Our website is protected by DMC Firewall!