19 marca w Warszawie odebrałam nagrodę w plebiscycie „Złote Krople Rosy" w kategorii „Człowiek najbardziej zaangażowany w problematykę onkologiczną w Polsce". Plebiscyt zorganizowano w ramach kampanii „Rak. To się leczy!". Po raz pierwszy od rozpoczęcia akcji spotkali się wszyscy współtworzący tę kampanię: ambasadorzy, organizacje onkologiczne, stowarzyszenia pacjentów onkologicznych, partnerzy i patroni, a także artyści, którzy wzięli udział w projekcie muzycznym „Krople Rosy. Muzyka Nadziei".
Galę prowadził Tomasz Kammel. Wśród osób wręczających statuetki byli m.in. Katarzyna Grochola i Jerzy Stuhr. Organizatorzy uhonorowali wszystkich, którzy aktywnie walczą z nowotworami.
Były trzy kategorie: „Człowiek najbardziej zaangażowany w problematykę onkologiczną w Polsce", „Oddział onkologiczny najbardziej przyjazny pacjentowi" oraz „Kampania, akcja społeczna lub edukacyjna najbardziej zaangażowana w walkę z rakiem w roku 2012″. Kapitułę ekspertów tworzyli profesorowie, onkolodzy z całej Polski.

 

9.jpg14.jpg15.jpg16.jpg


AdmirorGallery 5.0.0, author/s Vasiljevski & Kekeljevic.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi política

Our website is protected by DMC Firewall!